BİLDİRİ GÖNDERİMİ

POSTER BİLDİRİ
Fitoterapi, aromaterapi, apiterapi ve kozmetikte bilimsel araştırmalar ve çalışmalar ile ilgili bildiri özetlerinizi paylaşabilirsiniz.


BİLDİRİ GÖNDERME KOŞULLARI1.Bildirilerin info@www.fitovizyon.org adresine World belgesi olarak gönderilmesi gerekmektedir.
2. Bildirilerinizin toplantıda yer alabilmesi için kabul maili sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlanması gerekmektedir.
3. Son bildiri gönderme tarihi 13 Ekim 2019 Pazar günüdür.

BİLDİRİ ÖZETİ YAZIM KURALLARI
1. Bildiri yazılırken 300 karakterin aşılmaması gerekmektedir.
2. Bildirilerin Times New Roman yazı stilinde, başlık 14 punto ve metin 12 punto olacak şekilde yazılması gerekmektedir.
3. Başlık çalışmanın içeriğini açıklar tarzda olmalıdır. Bildiri özeti başlığında pH ya da NaCl gibi küçük harfli kelimelerin özel bir anlam ifade ettiği kelimeler dışındaki tüm sözcükler büyük harf ile yazılmalıdır. Metin içinde kimyasal simge ve uluslararası birimler dışında kısaltmanın ilk kullanıldığı yerde ardından bir parantez açarak tam açılımı yazılmalıdır.
4. Örnek bildiriye ulaşmak için lütfen tıklayınız …örnek döküman


BİLDİRİ DEĞERLENDİRME
Değerlendirmeler gönderilmiş olan mailler üzerinden araştırmacıların ad/soyad ve kurumları gizli tutularak, bildiri değerlendirme komitesince yapılacaktır. Bildirilerin değerlendirmeye alınabilmesi için araştırmacılardan en az birinin kongre kayıt işleminin tamamlanmış olması gerekmektedir.


GERİ BİLDİRİM
Bildirilerin kabul edilip edilmediği bildiriyi gönderen kişiye ait e-posta adresine 30 Ekim 2019 Çarşamba gününe kadar mail yolu ile bildirilecektir. Gönderi esnasında sorularınız için, 0538 639 77 47 numaralı telefonlarımızdan ya da info@www.fitovizyon.org e-posta adresinden iletişimde bulunabilirsiniz.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller fitovizyon.org sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2020